Üniversitelerindeki güzel sanatlar fakültelerinde okumak isteyen öğrencilerimiz için resim seminer programımızda uzmanlar eşliğinde, öğrenci seviyesine uygun, özgün resim tekniği, geliştirmeyi hedefleyen, sanatsal bilgi ve kültürü arttırmaya yönelik butik bir eğitim yapısı ile öğrencilerimize rehberlik edilmektedir.

Güzel sanatlarla ilgili üniversitelere girebilmek için sadece çok iyi bir çizim yetmemektedir. Abstre Sanat markası altındaki organizasyonumuzda gelen katılımcılara sanat tarihi, sanat danışmanlığı ve rehberlik hizmeti sunmaktayız. Bir düzen içinde adım adım ve öğrenerek ilerlemeyi hedefleyen atölyemizdeki resim etkinliğimizde her alanda tam donanımlı olmanız sağlanmaktadır.

Atölyemizdeki resim etkinliğinde ortaokulda okuyup güzel sanatlar lisesine veya lisede hala öğrenim gören öğrencilerimiz ile lise mezunu olup grafik tasarım, iç mimarlık, moda, ve tekstil tasarım, resim, heykel, seramik, endüstri ürünleri tasarımı, animasyon gibi alanlarda ilerlemeye karar vermiş öğrencilerimiz için hafta içi ve hafta sonu olmak üzere tercihlerine göre farklı günler mevcuttur. Etkinlik saatleri ve kontenjan durumları için atölyemizle iletişime geçip sesli bilgi almak daha faydalı olacaktır.